Ahşap Bahçe Dekorasyonu

Oteller kapasiteleri kapsamında onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce insanı ağırlayan yerlerdir. Estetik bir görünümün büyük bir artı olarak görültüğü oteller dekore edilirken pek çok kişiyi memnun etmek gibi bir güdü vardır. Sonuç olarak her gün bir sürü kişi o otele girecek ve o oteli inceleyecektir. Hemen herkesin zevkine hitap eden bir tasarım için otellerde ahşabı kullanmak oldukça akıl karı bir iştir. Ağaçların işlenmesi ile elde edilen ahşap evimizde, iş yerlerimizde, okullarda ve bahçelerde görmeye aşina olduğumuz bir malzemedir. Bu yüzden ahşabın otel dekorasyonunda kullanılması sıklıkla rastlanan bir durumdur. Pentür, varak ve her türlü mobilyanın yapımında kullanılabilen ahşap şık bir otelin tasarımında rahatlıkla kullanılabilecek bir malzemedir.

Ahşap işlemesi kolay bir materyaldir. Buna ek olarak boyma ve cilalama seçeneği ile özgün bir havaya bürünebilen ahşap sayesinde pek çok otel nevi şahsına münhasır bir dekorasyona sahiptir. Doğru kullanıldığı zaman bulunduğu ortamı oldukça elit gösteren ahşap doğru eller tarafından işlenmelidir. Özellikle otel dekorasyonunda ahşaba dayalı en çok kullanılan dekorasyon unsurları pentür ve varaklardır. Bir resim sanatı olarak görülen pentür ince işçilik sonucu elde edilir. Otellere farklı bir aura katan varaklar da sıklıkla kullanılan dekor malzemeleridir. Altın ya da gümüş gibi değerli elementlerin incecik bir yaprağa dönüştürülmesiyle elde edilen malzemeye varak denir. Çeşitli mobilya ve dekoratif unsurlar varaklarla kaplanarak bambaşka bir etki elde edilebilir. Ahşap otel dekorasyonu çeşitlendirilebilir unsurlarla zanaat ve sanatın buluştuğu bir işçiliktir.

Otel dediğimiz yerler basit bir ev ya da villadan daha karmaşık olabilir. Kapısından girdiğimiz ilk andan beri özenle hazırlanmış bir dekorasyon bizleri bekler. Odalar, koridorlardaki mobilyalar, saunalar, toplantı odaları, restoranlar ve otellerde yer alan diğer unsurlar teker teker dekore edilirler. Hayalinizdeki otel tasarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzman kadromuzla otelinize en uygun dekorasyon fikirlerini bulacak, sizin taleplerinizi dinleyecek ve günün sonunda sizi tatmin edecek bir otel dekorasyonunu sizlere sunacağız. Üstte bahsettiğimiz dekoratif unsurlara ek olarak kapı tasarımı ve yer döşemeleri de yapan firmamız ahşap otel dekorasyonu konusunda uzmandır.